Co je ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. ?

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. (dále jen SubaruFanClub.cz) je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněných ve stanovách sdružení
IČO.:75136678

Jaké výhody má členství v klubu ?

Zcela upřímně. Členství v klubu žádné zásadní ekonomické výhody nepřináší. Hlavním důvodem členství je chuť a snaha podpořit fungování klubu jako takového. Aby klub mohl existovat a fungovat, potřebuje mít právní subjektivitu. Bez řádných členů by klub nemohl existovat. A členské příspěvky jsou jedním z hlavních příjmů klubu.

Jediná drobná ekonomická výhoda, kterou členství přináší, je sleva na startovném na klubových srazech.

Musím se stát členem SubaruFanClubu.cz když chci jen prohlížet klubové stránky ?

Pro přístup na klubové stránky a využívání všech funkcí webu není třeba stát se členem občanského sdružení. Na toto se stačí pouze registrovat jako "člen". Pro nečleny občanského sdružení budou zde však jistá omezení např. přístup do určitých sekcí týkajících se chodu a výhod občanského sdružení. Klubový web je financován z členských příspěvků, proto vstupem do Subarufanclubu.cz, každý člen podporuje chod a rozvoj klubového webu.

Jaka je výše příspěvku ?

Výše příspěvků byl stanoven na:

500,-Kč za rok pro dospělého mezi 18 a 70 rokem věku

350,-Kč za rok pro osobu nad 70 let

300,-Kč za rok pro mládež do 18 let

Členský příspěvek je splatný vždy-u stávajících členů-k poslednímu dni roku ,u nových členů

v den přijetí.Členské příspěvky se hradí na transparentní účet č. 2800331712/2010 u Fio banky.  Nezapomeňte uvést Vaše uživatelské jméno(nick) v kolonce ,,Zpráva pro příjemce´´.Pro náhled na stav a pohyby na účtu použijte tento přístup

Jaká je délka členství ?

Délka členství je 365dní od data zaplacení příspěvku. Členství v klubu zaniká nezaplacením příspěvku déle než 18 měsíců od poslední úhrady, nebo oznámením člena vedení klubu, že již nemá zájem být jeho členem.

Jak se přihlásit do sdružení

Nejjednodušším způsobem je na email předsedy klubu tomasvlasak@gmail.com zaslat potřebné údaje, kterými jsou :

Jméno a příjmení

Nick používaný na fóru

Rodné číslo

Adresa bydliště

Telefonní číslo

Emailová adresa

Osobní údaje slouží k evidenci v ÚAMK-SubaruFanClubu a v Ústředním Automotoklubu České Republiky a zasláním na předsedy souhlasíte s jejich  zpracováním, dle zákona č. 101/2001 Sb. Osobní údaje v žádném případě NEBUDOU nikde zveřeněny, zneužity k reklamním a marketingovým účelům třetích stran.