Detail srazu - Forýskovic první narozeniny s Krakonošem

Přátelé, 12. prosince oslavil quicklyho a můj Forýsek první narozeniny. Uspořádali jsme původně  malou oslavnou jízdu, z níž se stala velká spanilá jízda dvaceti SUBAR!! Trasa vedla od Turnovského Lidlu přes  Kozákov - Semily - Košťálov - Bystrou nad Jizerou - Loukov - Škodějov - Příkrý - Benešov u Semil - Nouzov - Bítouchov - Bozkov - Helkovice - Roprachtice -  Poniklou - Roudnice - Hrabačov - Vítkovice  a Dolní Mísečky  na Rezek, kde pro nás byla zamluvena hospoda s dobrou kuchyní a milou obsluhou.  Významnými body bylo mrazivé, leč slunečné focení na Kozákově, trochu toho blátíčka na polňačkách okolo Loukova a Košťálova a nakonec vymodlený sníh na Dolních Mísečkách, kam jsme dorazili po operativní změně trasy. Úplně prázdné a zachumelené parkoviště dovedlo účastníky do transu, který se projevil horami létajícího sněhu a upřímně řečeno snad díky Krakonošovu dozoru ne mačkáním plechů, protože nás na té ploše jezdilo fakt dost:-).

Prožili jsme skvělý den, který se všem líbil a přesvědčil nás o tom, že Subaru není jen auto, ale taky cesta k tomu, jak se z neznámých lidí stanou během chvilky dobří přátelé.

Velkou radost nám udělalo i to, že v hospodě na Rezku nikdo nezapomněl zaplatit:-).

Krakonoš je mrtev, ať žije Liberec!!!!!!

GALERIE: subarufanclub.cz/images/srazy/2009-12-12_Kerkonose/

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=196