Subaru expozice na 64. mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu

SUBARU XV

Subaru XV bylo vyvinuto v rámci koncepce „Urban Adventure“, a definuje novou generaci vozů crossover v rámci C segmentu, smícháním výjimečné praktičnosti SUV s módní formou, nádechem sportovna a neformálního designu. Kombinace vynikajících jízdních výkonů, efektivní spotřeby paliva, systému pohonu Symmetrical AWD a pokročilé technologie Subaru Dynamic Chassis Control Concept (DC3) je zárukou pro příští generace vozů Subaru a z XV dělá neuvěřitelně bezpečné auto na řízení.

- Hlavní specifikace -

Rozměry (délka x šířka x výška): 4 450 x 1 780 x 1 570 mm

Rozvor: 2 635 mm

Motor: Nová generace motoru Subaru Boxer - plochý

DOHC Převodovka: Bezestupňová Lineartronic (CVT)

čtyřválec s protiběžnými písty 2,0 l

 

SUBARU BRZ PROLOGUE – BOXER Sports Car Architecture II

Subaru BRZ PROLOGUE ztělesňuje technologický koncept a pojetí pro nový model BRZ, projekt který je součástí společné obchodní aliance s Toyotou. Na úplně nové platformě nabídne auto základní tradici a technologii Subaru – plochý motor Boxer s protiběžnými písty, pro BRZ však tento motor bude vybaven přímým vstřikováním. Koncept ztělesňuje Subaru know-how ve výrobě boxerem poháněných osobních automobilů, a zároveň naznačuje, jak Subaru navrhuje začlenit tyto odborné znalosti do auta s pohonem zadních kol a přitom stále nabízet pro Subaru tak typické příjemné zážitky z jízdy a řízení.

- Hlavní specifikace –

Rozměry (délka x šířka x výška): 4 200 x 1 770 x 1 270 mm

Rozvor:

Motor:

2 570 mm

Nová generace motoru Subaru Boxer – plochý

čtyřválec s protiběžnými písty 2,0 l a přímým

vstřikováním

 

 Speciální website pro Frankfurt Motor show

Na webu Subaru Global je u příležitosti Frankfurtského autosalonu vytvořena speciální sekce, kde budou aktualizovány všechny relevantní informace, např. teaser snímky zcela nového Subaru XV a Subaru BRZ Prologue nebo i filmová upoutávka, která se bude promítat na tiskové konferenci Subaru. Adresa webu je

http://www.subaru-global.com/11frankfurt/teaser/ .

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010