Kupé od Subaru a Toyoty: další info

Původně mělo auto dostat nový čtyřválec boxer s turbem o objemu 2,0 l a o výkonu 200 koní, nyní se ale zdá, že dostane atmosférickou verzi tohoto motoru o výkonu 160 koní. Výkon by tak byl srovnatelný například s Volkswagenem Scirocco 1.4 TSI. Pokles výkonu by ale měl být vyvážen nižší hmotností, protože ke konstrukci panelů karoserie má být použita lehčí a pevnější ocel. Hmotnost by se mohla pohybovat kolem 1200 kg, což by zajistilo solidní dynamiku a ovladatelnost. Toyota a Subaru chtějí ukázat koncept ještě do konce tohoto roku.