Detail srazu - Prachovské skály 2009

17. října 2009 proběhl náš (severovýchodní sekce) první minisraz. V Jinolicích se nás sešlo 10 aut, 17 dospělých, 9 dětí a Max (černý ruský teriér 63 kg). Protože se většina znala jen z internetu, tak nejdříve proběhlo vzájemné představení. Po společném foto s klubovou vlajkou se nastínila plánovaná trasa. Protože se jednalo o rodinný výlet, tak celá trasa se průběžně upravovala podle situace naší drobotiny. Trasa byla poznávací a povídací. V průběhu ježdění jsme navštívili

zřícenina Pařez
zámek Humprecht
hrad Kost
vyhlídka u Drábských světniček
zámek Hrubá Skála
hotel Trosky

U zámku Humprecht nás agent z Jihu (DDDD) vytáhnul na blátivou plochu vedle parkoviště . Na této ploše se postupně vystřídala většina aut. Tímto děkuji všem zúčastněným, že mne přemluvlili a pokřtil jsem svoji bordó leštěnku blátíčkem. Když náhodou na parkoviště u Humprechtu přijeli turisté a uviděli hromadu zablácených aut, tak raději ihned odjeli. zabahněná auta se stala cílem fotografů z Německa, kteří asi nemohli pochopit, proč jsou naše auta tak špinavá :-) .První větší zastávka byla na vyhlídce u Drábských světniček, kde jsme se zahřáli u teplých nápojů a pár koláčků. Z vyhlídky byl vidět i sníh (směr Sychrov), ale byl moc daleko :-(. Na plném parkovišti jsme potkali bordó otika, který ihned dostal klubovou vizitku. Při cestě z vyhlídky přes Vyskeř na Hrubou Skálu jsme zjistili, že dětské PMR vysílačky nebudou vhodné, protože jsme se roztrhli a předek to vůbec nezaregistroval :-(. Po příjezdu na Trosky jsme byli všichni dost hladoví a těšili jsme se na objednané jídlo. Někteří byli zklamáni kvalitou jídla, ale naštěstí nám to radost z prvního minisrazu nezkazilo.
I když to byl náš první minisraz a muselo se občas improvizovat, tak jsme se při loučení všichni shodli, že bylo perfektní potkat lidi se SUBARU diagnózou.

SUBARU BANZAI

GALERIE: subarufanclub.cz/images/srazy/2009-10-17_prachovske-skaly