Detail srazu - 6. Forýskovic turbonarozeniny

Ubytování na srazu je na  http://www.havrdova.cz/fotogalerie.htm Prohlédněte celé stránky,kde je vše podstatné a důležité,hlavně ubytování je limitováno.Většího jsem ani nic nehledal,vzhledem k doposud malému počtu zapsaných účastníků.O víkendu jsem projel trať (nutno lehké úpravy a prořezu,ať leštěnky nepřijdou k úhoně) s Nevlim a slíbil,že napíše malej report!!!  Zde bude oběd,stezka odvahy(OFF),možno ubytování (150,-kč os/noc)  Jídlo vynikající,domácí  ,Majitel je vlastníkem pozemků,na kterých bude možno udělat trať i pro placky(pastvina),nikdo se pak nemusí obávat nepříjemností atd. Pokud se zde rozhodnete pro spánek,je možno zajistit (ZDARMA) živou kapelu country,hrají pěkně.Ubytování je za libovou cenu a to s tím,že si vezmete své povlečení-či spacák,jinak je cena 250,-kč/noc/os. Jídlo jsem navrhl toto: oběd-kuř.řízek(150g) s br.salátem(110,-kč),nebo vepř.výpečky s br.knedl a č.zelí-špenát (85,-kč).(KAŽDÝ UVEDE DO TABULKY CO CHCE A POČET!) K večeři buď hov.gulášek,chléb(výborný,z domácího chovu),čerstvý tatarák a co zbyde od oběda.(Fakt se tu hodně dobře vaří a porce jsou VELKÝ) K pití: pivko-svijany 11',krakonoš 12'(silný),toč.kofola a džusy,a z alk. vše možné. K dispozici je dále DĚTSKÝ KOUTEK, a pro šikuly PIÁNO! Okruh pro placky ještě ladím,ale OFF už je jasný a pokud něco nasype,tak bude hodně výživný!!! ::-DDD: Pište námitky a připomínky,ať se stihne kdyžtak vše včas doladit! Zaráží mě jen (DOUFAM ŽE JEN ZATÍM) malá účast!

odkaz na tabulku s přihláškou je zde

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=4090&start=45