Detail srazu - 7. Forýskovic Turbo Narozeniny

Tak přátelé,termín je daný a pevný,není jindy místo na ubytko, 7.FTN budou 12.-13.12.2015! Podrobnosti budu podávat průběžně,ale už teď nadhodím jídlo. Opět vše domácí kuchyně a to včetně chleba a nově i baget-či bulek na domácí poctivý hovězí burgr. V sobotu oběd cca 12.00h polévka hovězí vývar s drobením,vepř.výpečky,č.zelí a bramb.špalky. večeře pak pčený vepř. bůček,domácí pečivo a dále pak k zakousnutímůže být pečený vepř.koleno,hovězí tatarák,nebo zmiňovaný super burgr. Pití je zajištěno,jak kořka všeho druhu,tak pivko,svijany11",nebo exkluzivní pivko Svijany 450'c.

Vše ostatní ve fóru.

Přihlašovací tabulka ze zde