Detail srazu - Jarní sraz Severka 2017

Poslení březnový víkend, jako již tradičně, proběhne klubový sraz na Severomoravské chatě Severka.

 V pátek se sejdeme, abychom pohovořili o životě... V sobotu bude sraz oficiálně zahájen mezi 9:00 a 10:00. Dopoledne, pokud to podmínky dovolí, vyrazíme trochu rozjezdit sjezdovku.
 Pokud to podmínky nedovolí, upravíme program podle nich...

 Po poledni se rozdělíme na dvě skupiny, kdy milovníci jízdy po nezpevněných površích vyrazí do luk a roklin a přiznivci klikatých silniček odjedou brousit zatáčky v podhůří Jeseníků a Orlických hor.

 Po loňské zkušenosti bude vyjížďka po silnicích upravena tak, že po první společné části, na které každý odhadne své síly, dojde rozdělení na ty rychlejší a pomalejší. Ti pomalejší budou pojedou trasu kratší, aby mohli jet na pohodu a mohli si to opravdu užít a zároveň aby nebrzdili ty rychlejší. Na konci vyjížďky se opět sejdou s rychlejší skupinou. Na obě části trasy bude připraven itinerář, aby i ten, kdo by se zdržel, mohl dodržet trasu.

Sobotní večer, opět jako tradičně, proběhne tombola A po jejím skončení budeme promítat filmy z expedic po neprobádaných krajích.

 Termín srazu 24-26.3.2017 Místo konání: Severomoravská chata - Severka http://www.severomoravskachata.cz

Startovné při platbě předem na účet 2800331712/2010 :

Člen pobočného spolku (občanského sdružení) - 450 Kč
Všichni ostatní - 550 Kč
Platba v hotovosti na místě : 650 Kč kdokoli bez rozdílu

Přihlašovací tabulka s požadavky na ubytování je umístěna v prvním příspěvku ve fóru.
Odkaz na fórum níže...

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=6403

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010