Detail srazu - CzechSubaruClub - Monte Písek 2017 Training

Přátelé,

letos máte možnost sklouznout se i na jaře, a to bez jakéhokoliv programu a měření, takže si můžete užít volné jízdy po celý den.

Termín konání akce:

Akce se bude konat v neděli 21. května 2017.

Cena:

Při registraci a platbě předem - 1000,- Kč za auto a 1 řidiče nebo 1400,- Kč za auto a 2 řidiče. Platí při zaslání částky do konce dubna 2017. Platba na místě - 1200,- Kč - za auto a 1 řidiče nebo 1500,- Kč za auto a 2 řidiče

Platby můžete posílat na číslo účtu 2200642787/2010, do poznámky prosím uveďte své celé jméno.

Program:

Volné jízdy po celý den, tedy od 10:00 do 18:00 hod.

Povolené automobily:

Druh vozidel, se kterými můžete na sraz Monte Písek dorazit jsme nikdy neomezovali. Jen všechny prosím o špetku sebereflexe.

Pravidla pro jízdu na okruhu

- Vjezd na okruh je na obrázku označen nápisem "vjezd".
- Na okruhu bude současně max. 6 aut.
- Každý v rámci jedné jízdy smí ujet na okruhu max. 15 kol (cca 20 minut jízdy), poté trať opustí a umožní tak vjezd na okruh dalšímu. Samozřejmě, pokud ve frontě nebude nikdo další, můžete jezdit jak dlouho chcete.
- Pokud fronta je, tak po odjetí zmíněných max. 15 kol, se můžete hned zase zařadit do fronty.
- Na okruh nevjíždějte sami, pokud na okruhu bude 5 a méně aut, pustí vás traťový komisař.
- Každý bude na okruhu sledovat dění za sebou; platí, že pomalejší pouští rychlejšího!
- Výjezd z okruhu je na obrázku označen jako "výjezd"
- Nechcete-li už jezdit, zaparkujte prosím na "parkovišti"
- Důrazně doporučujeme při jízdě používat ochrannou helmu. Nemůsí být přímo závodní, stačí cokoliv, co najdete doma. Pro řidiče kabrioletů je helma povinná.
- Každý, kdo vjíždí na okruh, bude připoutaný! Toto bude před vjezdem na okruh kontrolováno traťovým komisařem.
- Obrubníky - po konzultaci s pronajímatelem to bude takto: Pneumatiky budou použity jen v kritických místech, a to na vnitřním okraji obrubníku/zatáčky; obrubníky tedy používat lze, ale zkracovat si zatáčku vjížděním na trávu dovoleno není.
Další upozornění:

- po registraci a zaplacení obdrží každý startovní číslo formou nápisu na sklo a může vyjet na trať. Ti, kteří ještě nemají zaplaceno nebo zrovna nechtějí jezdit, diváci a ostatní, parkujte prosím před areálem, na obrázku označeno jako "parkoviště"
- občerstvení si každý hradí sám, po celý den bude otevřená restaurace, kromě běžné nabídky nápoj

FÓRUM: www.czechsubaruclub.cz/plug.php?e=events&m=details&id=98