Detail srazu - Podzimní klubový sraz Šumava 2017

Přátelé,

chtěl bych vás pozvat na podzimní klubový sraz, který se tentokrát bude konat v překrásném prostředí hotelu Rohanov, ve Lhotě nad Rohanovem, v lůně šumavské přírody.

Hotel nabízí ubytování v pokojích a bungalovech, všechny kapacity jsou vybaveny sociálním zařízením a ve valné většině z nich je i sprcha. Cena za nocleh je maximálně 370 kč za noc.

Požadavky na ubytování je potřeba zadat do tabulky, odkaz na tabulku je na první stránce diskuse o srazu ve fóru.

Účastnický poplatek na srazu:
450 Kč pro člena UAMK - Subarufanclub.cz p.s., při platbě předem na účet klubu
550 Kč pro všechny další účastníky, při platbě předem na účet klubu
600 Kč pro všechny, při platbě v hotovosti na místě.

číslo klubového účtu 2800331712/2010

Program srazu:

V pátek se sjedeme na místě a budeme se zcela neorganizovaně bavit.

V sobotu dopoledne, po zahájení srazu, což bude cca v 10:00, vyrazíme do Kašperských hor na náměstí, kde si prohlédneme muzeum motocyklů, muzeum dřevěných hraček a náměstí samotné.

Poté hromadně vyrazíme směrem do Vimperka, kde se hromadně naobědváme. Na jídelníčku bude Vepřový řízek s bramborem a pro nemasožrouty zeleninové rizoto. Požadavky na rizoto je třeba zmínit v ubytovací tabulce, bude se připravovat přesný počet porcí.

Po obědě se rozdělíme na 2 skupiny, rychlé vozy se vydají pod vedením Dundeeho na zrychlený přesun směrem ke hradu Helfenburg, kde se setkají s druhou pomalou skupinou. Ta pojede nejkratší trasou z Vimperka. Společně se vydáme na prohlídku zříceniny Helfenburg, nedaleko Bavorova.

Po prohlídce zříceniny uděláme společné foto na louce u parkoviště, která svými rozměry umožňuje se seřadit všichni vedle sebe.

Následně se opět rozdělíme na 2 skupiny, rychlíci se pod taktovkou Dundeeho vydají oklikou směrem k Rohanovu, ostatní pod mým vedením pojedou krátkou trasou.

Po návratu do areálu hotelu na nás budou čekat grilovaná jehňátka, která se budou rožnit, než se vrátíme.

Večerní program zatím ladím...

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=6710