Detail srazu - Velký sraz na Šiklandu 1. - 3. 6. 2018

S Tomášem slovo dalo slovo a po mnohých reakcích na téma SUBARU, CLUB, KEMPOVÁNÍ jsme se rozhodli uspořádat kempovací sraz na Šiklandu. Mělo by se jednat o lowcost sraz =)

ZÁKLADNÍ INFO:

Přátelé a kamarádi,

zahajuji předběžné přihlášení na další akci, tentokrát pozveme všechny nazvedance i plackaře, jelikož bude potřeba zaplatit areál.

TERMÍN: 1. - 3. 6. 2018

TABULKA PRO PŘIHLÁŠENÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Místo akce:

Jelikož pronájem stojí poměrně dost peněz, pokládejte to prosím zatím jako orientační a nezávazné přihlášení, zejména kvůli rozpočítání nákladů.

Akce bude uspořádána v areálu Šikův mlýn poblíž Zvole nad Pernštejnem, kde budeme mít pronajatou offroadovau dráhu a k ní přilehlou uzavřenou silnici. Zejména pro plackaře, aby jen tak zbůhdarma nekoukali, jak si užíváme. V rámci férovosti nebudou plackaři platit za pronájem dráhy, ale dejme tomu startovné ve výši 150Kč, ať posílíme klubovou pokladničku.

Celá akce bude pojatá v kempovacím stylu, takže ohníčky a rozličné kempovací náčiní je vítáno :-)

Bude k dispozici celý přilehlý kemp, pro ty zhýčkané a asi zejména pro plackaře je zde možnost ubytování v chatkách, či v hotelu (ten by byl pouze od 20 ubytovaných osob)

Dále wapka s obsluhou.

Nějáký hrubý nástřel programu:

Pá:

příjezd

So:

10:00 zahájení akce
11:00 - 15:00 offroadění dle libosti
15:00 - 17:00 projížďka (místní prosím o nástřely tras do SZ)
17:00 - xxx volný program, soutěže, offroadění
Ne:

10:00 - xxx offroadění a volný program

dle libosti rozchod, byl bych rád až v odpoledních hodinách, z důvodů pronájmu objektu.

Dále vás prosím o lajkování komentáře ohledně jídla, asi nechci řešit hromadné jídlo, jelikož by to podle mého neodpovídalo charakteru akce.

Omlouvám se za chaotické uvedení, je to teprve v plenkách a opravdu potřebuji zjistit zda je to vůbec reálné.

Ceny kempovného za noc jsou následující:

60,- / osoba ve vlastním stanu (za stan se neplatí)
50,- / parkovné / auto
100,- / karavan / obytný vůz / přívěs
100 – 170,- / elektrická přípojka – záleží na termínu pobytu

A teď žádost na místní borce znající všechny silničky a krajiny. Dáte síly dohromady a naplánujete trasu pro plackaře i nazvedance (kteří si jí také projedou, ovšem samos

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=7117