Detail srazu - Předvánoční Moravský sraz na Vsackém Cábu

Na posledním předvánočním setkání (a vyjížďce po vsetínských kopečcích) jsme se shodli příští setkání prodloužit na dva dny a uspořádat předvánoční pobyt…. Je to daleko, ale prosím zkuste si rezervovat prosincový víkend již dnes a nezávazně se napsat do tabulky – až do konce prázdnin slouží jen pro odhad zájmu (popř. doobjednání kapacity), následně bude aktualizována do finální / přihlašovací podoby.

Termín konání: 1-2.12.2018

Místo konání: Hotel Vsacký Cáb (www.vsackycab.cz)

K dispozici: horské panoramata, ubytování a solidní kuchyně, wellness (whirlpool) a sauna, v případě příznivých sněhových podmínek možnost lyžování/sáňkování, naplánována bude vyjížďka po okolních asfaltových (zasněžených?) cestách…..

V tuto chvíli máme rezervováno ubytování s vlastním sociálním zařízením: 3x dvoulůžkový pokoj, 4x čtyřlůžkový pokoj (cena za osobu 550 Kč)

V případě větší účasti lze navýšit kapacitu o apartmány (vlastní sociální zařízení) a turistické pokoje (sociální zařízení společné na chodbě) – celková kapacita ubytování je max 60 osob.

Předběžná přihlašovací tabulka (slouží jen pro ověření zájmu a zajištění potřebné kapacity) je v prvním příspěvku diskuse ve fóru.

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=7077