Detail srazu - Jubilejní 10.FTN

Rok se s rokem sešel a letos Ferenc74 pořádá již 10., tedy jubilejní, ročních FTN.

Sraz se opět koná na severu v okolí Nouzova a základna bude, tak jako vždy, v Hospůdce u Kapličky v Nouzově.

Na fóru Ferenc píše: " ...mám pro Vás info ohledně jídla a pro neznalé i o bydlení,noclehu.
Vše je tady http://www.havrdova.cz/ubytovani.htm
K jídlu jsem objednal na oběd Hovězí vývar s drobením, hovězí na víně se šťouchaným bramborem. Večeři pro velký úspěch bude opět pečená kýta s domácím chlebem. Vlastně vše,co se u Havrdů vaří,je z vlastních chovů a domácí,včetně chleba,znalí potvrdí. Jako bonus bude i bezkonkureční TATARÁČEK! Na OFF toho moc novýho nemám,protože mi na pátrání nezbývá čas,tak k vaší nelibosti použiju starý osvědčený trasy.Taky bych si nerad hned něco pojebal, Místo,čas setkání ještě doplním. "

Přihlašovací tabulka na ubytování je v prvním příspěvku ve vlákně o srazu.
Odkaz na fórum je níže...

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=7849