Detail srazu - SNOW SHOW - SKI MAKOV

Vážené přítelkyně, Vážení přátelé, Subaráčata ....

Přes nepřízeň počasí (oteplení, déšť, sníh, vítr) a krátky termín pro přípravu akce jsme se sešli ve velmi pěkném počtu cca 14 vozů + 3 vozy Subaru Ostrava. Trochu problémem bylo, že kromě příjezdové cesty pod lanovku nebylo kde jezdit. Na sjezdovku nás vzhledem k oblevě nepustili, ikdyž Doro říkal, že by jsme se vylopatovali a kdyby ne, tak mají rolbu ne???

JInak jsme pak jeli na spanilou projížďku v 7 autech do okolí Valašské Bystřice a bylo to moc pěkné viz. video.

Takže za Vaši aktivní účast Vám děkuji. Jsem rád, že se sešlo to zlaté jádro  a konečně jsme se SEŠLI my z východní Asie. No mohli jsme být taky Dálný Východ, že. Takže věřím, že to není naše poslední akce. A těším se na Hynčice !!!!

Ruda