Detail srazu - Severka 2019

Tradiční jarní sraz na Severce se koná poslední březnový víkend, stejně jako každý rok.

Tradiční bude i začátek srazu v pátek, kdy se pouze sjedeme na chatě a večer strávíme nevázanou zábavou.

V sobotu ráno zahájíme sraz a dopoledne vyzkoušíme schopnosti našich aut pod chatou na sjezdovce. V tomto ohledu se také nic nemění.

Po brzkém obědě se rozdělíme na 2 skupiny, silniční a terénní. Silniční skupina se vydá na rychlou vyjížďku po překrásných silničkách Jeseníků a Orlických hor.

Ke změně letos dojde u terénní skupiny. Vzhledem k počtu účastníků už nelze na divoko jezdit po okolních kopcích kolem Severky. Je to čím dál rizikovější a je potřeba se tomu přizpůsobit. Proto jsem domluvil možnost ježdění na motokrosové trati v obci Medlov, což je asi 50 km od Severky.
Terénní skupina se tedy po obědě přesune do Medlova, kde si zajezdíme, co nám podmínky dovolí a pak se s příchodem šera odebereme zpět na Severku.

Večerní program se opět měnit nebude, tedy tombola, promítání filmů atd...

Odkaz na přihlašovací tabulku

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=7904