Detail srazu - Velký letní klubový sraz Plzeň 2010

Přátelé, kamarádi, všichni příznivci značky Subaru vyhlašuji termín konání velkého klubového letního srazu Plzeň 2010 10-12.září 2010 Po několika letních srazech konaných v Třeboni dochází k zásadní změně a místo konání se přesouvá do Plzně.
Tato změna rozhodně přinese spoustu nových zážitků. Místem konání a ubytování bude Autocamp Ostende, příjemný kemp na břehu Velkého Boleveckého rybníka, který je ovšem jen několik minut jízdy od centra města Plzeň.

V tomto malebném kempu se většina z nás sejde v pátek 10.září. V podvečerních hodinách proběhne Valná hromada SubaruFanClubu, na které zhodnotíme něco málo přes rok fungování nové historie klubu. Ve večerních hodinách především posedíme a pohovoříme.

V sobotu 11.září v ranních hodinách zahájíme oficiálně sraz. Každý registrovaný účastník obdrží itinerář trasy k hlavnímu místu zábavy a postupně budou jednotliví účastníci odjíždět z kempu. Itinerář trasy bude představen až na místě.
Po příjezdu na trať do Kříší bude probíhat zábava ve formě terénních jízd, jízd zručnosti, rychlostních jízd a podobně.
Po skončení zábavy na motokrosové trati vyrazíme zpět do kempu. Ve večerních hodinách proběhne tradiční tombola a promítání Rudolfovo cestopisných videí včetně jeho poutavého povídání z cest.

V neděli 12. září mnoho z nás vyrazí ke svým domovům. Ne všichni ale musí spěchat a všechny, kteří se budou moci zdržet, bych rád vzal na návštěvu leteckého muzea v nedaleké Zruči, kde je k vidění nejen nepřeberné množství různých letadel, vrtulníků, tanků, ale také další vojenská technika. Sbírka exponátů, která je dnes v muzeu k vidění je poměrně ojedinělá.

Ubytování: Zajištění ubytování bude probíhat stejným způsobem jako na Třeboňský a Hynčický sraz, to znamená, že já eviduji požadavky na ubytování, ale platba bude probíhat přímo na místě.

Startovné jsme stanovili na:
450 Kč pro člena SubaruFanClubu
550 Kč pro nečlena klubu

Abychom motivovali všechny účastníky ke včasné platbě startovného na klubový účet 4638734001/5500 a vyhnuli se tak platbám v hotovosti na místě, žádám všechny účastníky srazu o zaplacení startovného nejpozději 31.8.2010 . Po tomto datu bude startovné pro všechny bez rozdílu 600 Kč !!! V případě neúčasti na srazu se startovné nevrací !!!

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=672