Detail srazu - subarkovani po vysokomytsku + slovenska kuchyne

Planovana vyjizdka okolo Vysokeho Myta cestou necestou, zakonceno u Quicklyho doma ochutnavkou jidel nasich vychodnich sousedu s hlavnim sefkucharem Shorem. Trasa ma cca 100 km a vede po asfaltkach s obcasnym vyletem do poli a luk, okorenena jednim brodem a snad i navstevou piskovny pro off-roado chtive jezdce. Sraz v 9:30 u lidlu ve Vysokem Myte  49o 57i 22.8ii N 16o 9i 7.4ii E

Slovo závěrem: SV sekce a prazští subaříci opět nezklamali. V počtu 8 aut a 19 členů posádky jsme si projeli připraveou trasu. Hned úvodní polňačka jistě dostatečně zašpinila k radosti všech zůčastněných naše miláčky, jen RR si stěžoval, že na jeho šampaň metalize to není vidět. Cesta vedla směrem do Ústí nad Orlicí, kde plánovaný výhled z rozhledny narusily hasičské závody. Další cestou necestou směr Nové Hrady, kde proběhla zastávka na prohlídku zámku a pak již šup sup do brodu, kam hlavně Bzucak a Quickly vleteli s velkým odhodláním. Odkud jsme pokračovali do Turova, kde se k nám připojila AndreaM. Do té doby Andrey čisté auto, po přejezdu ke Quicklymu jeho trasou na halušky, s brekem vzpomínalo na poslední mytí. Závěrem proběhly halušky a ochutnavka všeho možného a krásný den byl zakončen v hradeckém bowlingu.

GALERIE: subarufanclub.cz/images/srazy/2010-04-24_VysokomytskeHaluskovani/

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=271