Detail srazu - Za Pernštejnem Na Návrší

Za podpory a zájmu mých kamarádů jsem se rozhodl dohodnout s provozovateli horské chaty NA NÁVRŠÍ a zarezervovat pro "nás - subaráky" víkend v jesenických horách, a to v termínu: 27.-29.11.2009. Nejedná se o žádný oficiální klubový sraz či secvičnou pod hlavičkou spřízněných občanských sdružení SFC resp. CSC ! Je to zcela dobrovolná, nezávazná a pohodová akce, na které oslavíme naše narozeniny, narození našich potomků, naše sňatky a rozvody / z nerozumu /, vznik nového webu, zrekapitulujeme uplynulý rok se všemi jeho negativy a pozitivy a bude-li se nám i chtít a "paní zima" tomu bude nakloněna, můžem podle místních podmínek a chuti "provětrat naše AWD systémy....".

! ! CELÁ AKCE NEBUDE NIKTERAK ORGANIZOVÁNA ! !

Z tohoto důvodu, je nutné aby si každý účastník akce zajistit ubytování SÁM přímo u provozovatele chaty,
a to prostřednictvím níže uvedeného odkazu:

Návrší kontakt

Platby za ubytováíní je nutno zaslat s předstihem a VČAS na účet podle dohody s provozovateli chaty manželé Kuba a Míša Matouškovic. Jídlo a pití si bude řešit každý sám za sebe a namístě podle chuti.

! KONEČNÝ TERMÍN PRO REZERVACI UBYTOVÁNÍ JE 24.11.2009 !

Motto celé akce: "Za Pernštejnem Na návrší aneb BANÁNA PÁRTY" o)))))

Podrobnosti a další informace v diskusi

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=164