Detail srazu - Prase u Mráčí

Jak sem rekl,tak cinim.V srpnu leta pane 2010 dne 21. se bude konat slezina nemocnych s diagnozou SUBARU.
Vzhledem tomu, ze se mi povedlo dojednat skvele podminky u mne v hospode, kde je skvela obsluha a prijemne prostredi, tak to vsechno probehne tam.
Cena je zatim orientacni, vse zalezi na poctu lidi. Pocitano je to odhadem na 30 osob.
Cena cini 550 kc.
Zahrnuto v cene je: Sobotni obed-zverinovy gulas(danci) s domacimi bramboraky
- vecerni prase
- nocleh i se snidani
- kuchar,ktery se o nas bude starat
Tyto ceny plati pouze pro dospele,deti to maji vsechno zdarma.
Paklize se najde dobrovolnik, ktery vezme kytaru, tak to bude bezva. Jinak se da zajistit kapela,to by cena stoupla od 50 do 100 kc.
Vyuziti jak pro dospele,tak deti je velke. K dispozici je piskoviste,houpacka,bazen. Da se este zajistit nejaka ta bojovka.
Moc se tesim na hojnou ucast (hlavne ze SV sekce).
Paklize budou nejake dalsi informace,tak obratem sdelim)

Lokalizace:
U koupaliště 631, Hrádek nad Nisou