Detail srazu - Klubový sraz Adventureland Bělá


Je čas vám dát vědět, že letošní zářijový sraz se bude konat opět po dvou letech v Bělé pod Bezdězem v Adventurelandu. A to první zářijový víkend 2-4.9.2022

Na rozdíl od srazu před dvěma lety jsem ovšem tentokrát zabukoval areál na celý víkend, abychom se nemuseli nikam přesouvat. Takže od pátku do neděle budeme kempovat, pít i jezdit v Adventurelandu.
Občerstvení bude zajištěno od pátku do neděle, tedy především pivo, limo, káva, čaj, klobásy, párky a podobně. Není to restaurace, takže nabídka je omezená.

V pátek se klasicky sjedeme odpoledne, k večeru, pobavíme se, užijeme si večer.

V sobotu dopoledne zahájíme sraz, bude se jezdit, okruh a offroad polygon. Kdo nebude chtít jezdit, tak bude prostě povídat s kamarády, koukat na ostatní, jak jezdí a tak všelijak podobně.

K večeru až dojezdíme, mám naplánováno jedno překvapení a to hudební produkci. Moje drahá choť zpívá ve skupině Yaxetopeesche. Takže s kapelou přijedou. Ale protože kytarista z kapely Kuba Sloup je multifunkční, tak ještě zpívá ve skupine Easy Riders, což je takový jižanský rock. Mě to baví, tak jsem se s Kubou domluvil, že přiveze obě kapely. Takže prostě bude večírek. :-)

Má to jediné drobné úskalí, že v Adventurelandu nejsou sprchy. Pouze toalety. Takže pokud by to někdo nebyl ochoten akceptovat a vyžadoval komfortnější zázemí, tak je dost času si samostatně zajistit nějaké jiné ubytování, v hotelu, v kempu v chatě, kde jsme byli před dvěma lety, nebo někde jinde. Hotel a kemp je přibližně kilometr nad okruhem. 

Co se startovného týče, tak ho musíme rozdělit podle požadované činnosti a pochopitelně členové UAMK mají slevu. A je třeba stanovit startovné i pro ty, kteří se budou chtít zůčastnit srazu a třeba jenom zakempovat, ale nebudou chtít jezdit.

Startovné při platbě předem na klubový účet 2800331712/2010 (do zprávy pro příjemce napsat přezdívku/ nick)
Placky okruh - 2000 Kč (člen UAMK 1800)
Offroad polygon 1000 Kč (člen UAMK 800)
Pouze kempování 300 Kč (člen UAMK 200)

Při platbě v hotovosti na místě +200 Kč

Cena je pochopitelně za auto.

FÓRUM: https://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?t=9886

Přihlašovací tabulka zde

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010