Detail srazu - Jožkoland vol.IV

Zdravim.

Chtěl bych Vás pozvat i letos ,tak jako už tři roky před tím,  na srazík do Novohradských hor.

Datum srazu je prakticky stejný jako loni ,a to 10.-12, prosince 2010.

Program zatim nemám a vlastně nic moc nevim tak to doplnim pak,jediný co vim je to že bych Vás zase rád viděl a poseděl s váma ,spálil nějakej benál ,spojku,cigáro ,vypil pár piv a tak ,tak kdo to má stejně ,nebo podobně tak je zván,kdo už byl tak ví ,kdo nebyl tak se dozví ,prostě na pohodu .

Tak je čas abych dodal pár informací ,co se týče ubytka tak už je beznadějně plno a rozdělení pokojů je v diskuzi ke srazu.

Co se týče programu moc bych to nehrotil asi tak jako každej rok .Pátek tedy nájezd ,jídlo ,pifko ,kořalky ,pokec.

Sobota :Až se tak nějak proberem tak je jasná snídaně ,pak je to na každym na co  ebude cítit,někdo půjde třeba ještě dospat deficit ,že jo Míro,někdo půjde třeba s dětičkama na špacír jak loni a nebo ..... prostě jak kdo chce .Okolo poledního dáme obídek a pak vyrazíme na okružní po Novohradkách ,když se zadaří dáme opět louku a projížďku.Pak návrat na základnu Lesovna ,kde nás bude čekat večeře formou teplýho rautu a pak to fšechno nad dobrým pitivem proberem ,zbilancujem a tak....

Neděle se ponese ve znamení loučení (bohužel) a odjezdů domů.

Abych nezapoměl na ceny ubytka :  400 kaček na osobu na noc včetně snídaně ,což je víc než luxus a za to díky Karlovi Šreflovi,majiteli Lesovny Žofín.

PARTNER SRAZU :PENZION LESOVNA ŽOFÍN

Konec registrací na sraz !!!! Kapacita je již plně vyčerpána!!!!