Detail srazu - Jožkoland vol III

Tak když to jde tak to pověsim i sem .Jinak se hlašte do srazů na pomlčce ať v tom neni bordel ,závazný registrace pro mě budou právě z pomlčky.Tento sraz ,jak píše i David ,je naprosto nezávislý a pohodový ,registrace sou na pomlčce proto že to tady nešlo a tam jo.

Dovoluji si Vás pozvat na třetí ročník pohodovýho setkání na konci roku v Novoradkách.Ubytování a stravování je jako vždy zajištěno v penzionu Lesovna Žofín.Jako loni je možno najíždět už v pátek ,hlavní dění by se odehrálo opět v sobotu.Nebudu nic extra organizovat ,trochu se projedem a sklouznem zase na nějaký tý louce ,pokud bude sněhu tak akorát.Pak se pojedem nadlábnout a pak už je to čistě na každým nebo na domluvě co budem dělat dál.Na večer máme obědnanýho krocana pečenýho v celku i s odbornou "rozborkou" v podání mého kolegy ,a pak posedíme jako vždy ,schrneme uplynulý rok a tak ,myslim že bude o čem mluvit .Neděle už je ve znamení loučení a odjezdů do domovin každýho z nás.Kdy kdo pojede je docela fuck.

Program ještě upřesnim nic moc organizovat nebudu jen aby sme stihli jídlo na Lesovně tak jak bude domluvený  jinak je mi to fuck .

Podrobnosti hledejte buď tady na fóru ,nebo v diskuzy na pomlčce .

Těšíme se na Vás.Jožka ,Aneta ,Terezka a banda z Lesovny Žofín .

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010