Detail srazu - Minisraz na Rusavě

Vyhodnocení srazu

V pátek jsme měli sraz u Drummera v penzionu. Vzhledem k tomu, že Drumer provedl rekognoskaci terénu za nás, tak jsme jen zaparkovali a obsadili společenskou místnost. Čepoval se Bernard 11 a k zakousnutí byly domácí Pavlosovy uzené klobásky. Voněly i chutnaly báječně!! Na pátek navečer dorazili Pavlos, Dušan, Jarek a Rudolfo - všichni se svými drahými polovičkami. Večer jsme strávili vyprávěním o našich cestách a promítáním filmů.

V sobotu ráno kolem 10 hodin dorazilo celkem 15 vozů značky Subaru. Dle Nicků dorazili staří kozáci SFC Hetzer, Pavlos (2 vozy), Kofilka, Romik, Dušan, Jarek, Rudolfo, HonzaB, Radson, Drummer, Berkut. Potěšila nás taky účast nových tváří ze spřátelených webů Juras, CIA, Dufi. Takže celkem se sešlo 15 aut značky SUBARU.

Vypili jsme u Drummera čaj a kafe a vyrazili na trasu. Sice sníh nebyl, ale cesta byla místy silně namrzlá, takže bylo třeba dávat pozor. Ještě že nenapadnul nový sníh, protože Drummer nás protáhnul pěknými cestičkami, částečně po trase Barum Rally. Sice byl skoro všude asfalt, ale stoupání a prudké zatáčky pod sněhem by nám patrně zkomplikovaly cestu. Vyfotili jsme se na louce a pak zajeli do hospody na oběd.

Po obědě jsme zajeli k penzionu, přesedli do Forestů a jedné Imprezy a vyrazili pod vrchol hory Pardus. Odtud jsme vyrazili pěšky na vršek Pardusu odkud byl pěkný výhled na Hostýnské vrchy. Pak jsme se vrátili do penzionu, kde jsme promítli pár filmů z cest a ze SFC akcí.

Kolem 18 hodiny se přespolní rozprchli domů a Dušan, Pavlos a Jarek ještě zůstali do neděle. Myslím, že se akce vydařila a doufám, že u Drummera  jsme  nebyli naposled.

Sepsal   Rudolfo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás po dohodě s Drummerem pozvat na Minisraz na Rusavě. Místem setkání je Pension Mila - Rusava, Raztoka 88, 768 41 Lukoveček.

GPS: Loc: 49°20'9.218"N, 17°41'43.962"E

Odkaz na stránky pensionu.

Program minisrazu:

Pátek
- zájemci o ubytování by se od 16 - 17 hodiny sjeli u Drummera v pensionu. Počet míst je omezen. Celkem to jsou dva apartmány, jeden má čtyřlůžkovou ložnici a v další místnosti gauč pro dva, druhý má d

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=1036