Detail srazu - SKI MAKOV - Slovensko

Vyhodnocení akce

Ve Frýdku Místku jsem přibral další čtyři auta a na Bumbálce jsme byli s malinkým předstihem. Zde nás čekal již slovenský  fanda SUBARU. Ani ne za 10 minut dorazila kolona Subárek od Rožnova a na parkovišti se nás seřadilo 15 aut.

Chvíli jsme počkali a pak ve společné koloně vyrazili do Makova. Sněhu bylo pramálo o to více ledu na cestě, takže bylo třeba dávat pozor. U SKI areálu nás čekalo vyhražené parkoviště pro SUBARU , ovšem na kousek svahu se sněhem a přilehlou louku mohly pouze vyhražené předváděcí vozy SUBARU Ostrava. Prý je málo sněhu, atd. atd. atd.

Někteří z nás využili možnosti se povozit v Outbacku 2,5 s AT a naftovým Forestříkem MY 2011.

Ovšem foukalo tam a byla nám z toho  nic nedělání zima. Tak jsme s Dorem, Pavlosem, HonzouB a Lajem (+ dalšími 5 forestrů + zvýšená Réza) vyrazili na průzkum údolí. Dojeli jsme na konec cesty ke statku a s místními domluvili louku na ježdění. Vyjeli jsme loukou nahoru a Doro hned musel na lesní cestě vyzkoušet svůj NAVIJÁK. Praktická zkouška dopadla skvěle a já se vrátil pro ostatní Subaráky na parkoviště a nakonec nás na tom kopci bylo 13 a dole u statku bylo 5 Impréz, jehož osádky jsem vyvezl coby TAXI na kopec.

S místními domorodci jsme probírali variantu průjezdu po hřebenu na Kasárna. Kousek jsme otestovali (Doro, Lajo, Rudolfo) a pak se vrátili zpět  na parkoviště. Odsud jsme kolem 13:30 hod vyrazili na Kasárna po silnici a po zaparkování jsme zašli do hospody FRAN a pojedli. Zpět jsme projeli ledovou zkratku lesem a dojeli do Velkých Karlovic. Odsud do Hutiska - Solanec, kde jsme se na parkovišti rozloučili.

 

Celkem nakonec na parkoviště dorazilo 25 Subárek a 4 předváděcí vozy. Takže na Minisraz celkem slušné...

 Sepsal Rudolfo

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?p=37976#p37976

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010