Detail srazu - Jožkoland vol V

Rok se s rokem sešel a pod tlakem některých členů klubu jsem se opět s radostí pustil do příprav již lehce kultovního srazu Jožkoland s polokulatým označením Vol.V.

Tímto Vás chci pozvat na páté pokračování pohodovýho setkání v novohradkách.Kdo již byl ,ten ví že tady je to o pohodě ,jídle,pití ,klábosení a něco málo poježdění po úzkých ,někdy lehce krkolomných a doufám ,že i zasněžených silničkách jimiž je Novohradsko protkáno.

Program budu postupně upřesňovat,ale jako v minulých ročnících nehodlám s přesným naprogramováním nikoho prudit a omezovat.

Co se týká ubytka ,opět budem vegetit na Penzionu Lesovna Žofín,kde se o nás ,tak jako vždy perfektně postarají ,včetně našich žaludků.Cena ubytování je opět luxusní a to 450,-Kč včetně snídaně,opět veliký dík Karlovi Šreflovi za takto vtřícné ceny a ochotu.

Tak zájemci se hlašte a neotálejte ,bo kapacita je OMEZENÁ!!!!

Těšíme se na Vás Jožka ,Aneta,Terezka a všichni ze Žofína.

PARTNER SRAZU:: PEZION LESOVNA ŽOFÍN.

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010