Detail srazu - 3. Forýskovic turbo narozeniny

Přátelé, kamarádi. Pokročil jsem dále v přípravách srazu a s radostí vám mohu oznámit, že večerní program a spaní proběhne na Janově Hoře ve Vítkovicích v Krkonoších (50°41'45.870"N, 15°32'22.293"E) na huculské farmě. Více informací zde: http://www.hucul.cz. Je tam velice sympatická restaurace s dobrým jídlem. Ubytování je opravdu jednoduché, turistické, (2x 4lůžka, 1x 2lůžka, 1x9lůžek, částečně oddělené, tři pokojíky + dvě sociální zařízení a jeden pokoj 7 lůžek se sociálním zařízením na chodbě, tj. 26 lůžek). Doufám, že jako správní Subaristi nebude nikdo nad úrovní ubytování ohrnovat nos, pokud ano, může se ubytovat v nedalekém hotelu Four Seasons Do Alcronu (jak jsem sliboval už loni), pojedeme příště. Cena za ubytování se snídaní je 400,- Kč osoba/noc v pokoji se sociálním zařízením, 350,- v pokoji bez. Pro vjezd na Janovu Horu je potřeba si tam zakoupit povolení ke vjezdu, páč leží v KRNAPu. Jak mě upozornila majitelka farmy, bude-li sníh, je třeba mít ke vjezdu sněhové řetězy (protože neví, že my je nepotřebujem A nyní k programu: sraz bude dne 17.12. 2011 v 11 hodin (čas volím záměrně takto pozdní, abychom nemuseli zbytečně vstávat a myslím, že 6 hodin na poježdění bohatě stačí) na parkovišti v obci Malá Skála (50°38'36.076"N, 15°11'43.365"E), které leží přímo u mezinárodní silnice č. 10 mezi Turnovem a Železným Brodem. Poježdění bude v klasické délce cca 100 km a na Janově Hoře bychom měli být okolo 17 hodiny. Na večer budeme mít zajištěné posezení v hospůdce . Druhý den, tedy v neděli ráno, je možná prohlídka huculských stájí, případně projížďka na komoních jak na jízdárně, tak v terénu. Pokud byste o tyhle atrakce měli zájem, napište. Tolik zatím informace, pokud byste měli dotazy, pište.

FÓRUM: subarufanklub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=1507