Detail srazu - 1. hradubické setkání

1. hradubické setkání se nakonec díky nemocem stalo komorní zálěžitostí. Dopoledne jsme ve složení quickly, shore a ladis77 navštívili skanzen Veselý kopec, kde se konali Vánoční trhy. Díky absenci sněhu a mrazu se zcela vytratila vánoční idylka, tak alespoň probíhala diskuse o všem možném. Erika s Eliškou se dali dohromady, takže nám chlapům zbylo jen postávání a povídání o SUBARU a podobně :-). Po hodině jsme trhy raději opustili, protože na zemi bylo dosta bahna a přesunuli jsme do Slatiňan, kde nám ladis77 doporučil restauraci naproti zámku. Při konzumaci opravdu dobrého jídla se shore rozpovídal o tom, jak rád vaří, co vše pěstuje jejich rodina v rodném Slovensku. K tomu se přidala Eliška jako rodilá Slovenka (manželka quicklyho) a Erika (tatínek Slovák, přítelkyně ladis77) a položil se základ jarního minisrazu, kde by se odpoledne posedělo a udělaly by se Slovenské speciality.
Odpoledne jsme se sešli ve složení honzahk, RunnigRunner, ladis77, shore a quickly na Golf Resort Kunětická Hora a opět se jedlo. Bohužel honzahk jel rovnou do Belgie, tak s námi byl jen chvíli :-(.  Díky tomu, že jsme byli jediný návštěvníci restaurace, tak o nás dost pečovali. Při jídle se opět povídalo , hlavně o jídle a cestování.
Setkání hradubičáků bylo velice příjemné a komorní. Doufám, že příště nemoci už nebudou řádit a schafa a fíba přijedou.

GALERIE: subarufanclub.cz/images/srazy/2009-12-06_Hradubice2009

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=257

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010