Detail srazu - Winter driving Lungau

Den "D" bude 3.2.2012 (pátek) v Lungau, připraveni budou 2 instruktoři se zkušenostmi se Subaru, mimo jiné p. Werner Gusenbauer. Zbytek víkendu pak lyžování, sjezdovky jsou v oblasti perfektní. Tzn. ideální i jako rodinná akce, rodinka může lyžovat i v ten pátek, kdy budeme jezdit. Příjezd ve čtvrtek večer (2.2.2012).

Program:

- 1 celý den na zasněženém Lungauringu s instruktory (anglicky a německy mluvící)
- zbytek lyžování

Cena (včetně 20% MwSt):
Pro 15 aut: 490 euro / auto

v této částce:
- exkluzivní pronájem LURI (Lungau ring) na 1 den
- instruktoři (2 pro 15 aut, 3 pro 20 aut)
- traťový technik - např. pro vytahování aut, stavění dráhy, apod.
- vysílačky
- oběd, celodenní horké a studené nápoje, odpolední káva
- pronájem zázemí areálu (záchody, vytápěná místnost, atd.)

K tomu je nutné počítat bydlení (cca 100 euro / noc / pokoj).

Lyžařské středisko: http://www.lungo.at/Picture/LungoPanorama_gr.jpg  spousta sjezdovek, lyžuje se ve 2km výšce.

Na akci spolupracujeme s naším partnerem, firmou AWD, u něhož si můžete nechat svůj vůz zkontrolovat a připravit na zimní sezónu.

!!!!!!!
Aktuálně 11 přihlášených vozů, zbývá 4 volná místa (většina přihlášena mimo srazy)

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=1574