Detail srazu - Velký jarní klubový sraz Hynčice

Chci vás všechny pozvat na Velký klubový sraz, tentokrát už skoro jarní. Oproti předchozím rokům dochází ke změně a místem konání srazu budou Hynčice pod Sušinou.
 Je to v podstatě přes kopec od Návrší, takže lokalita zůstává téměř stejná.

Ubytování na srazu bude ve třech ubytovacích objektech, které jsou od sebe vzdáleny cca 100m, takže se všude dojde pěšky v jakémkoli stavu !

Program srazu:

V pátek většina účastníků přijede na místo, ubytuje se a setká se s kamarády. Zbytek pátečního večera si spousta z nich nebude pamatovat...

V sobotu ráno po snídani se sebereme a odjedeme na louku, kterou nám dá k dispozici pan Beran. Na této louce budeme provádět s našimi vozidly psí kusy. Jaké konkrétně se uvidí podle podmínek. Bude-li hodně sněhu, je možné upravit trať pro ježdění rolbou, bude-li málo sněhu, upravíme si trať sami. Nebude-li sníh, je možné upravit trať na louce traktorem s bránami.
Dle klimatických podmínek budeme různé taškařice s našimi vozidly vymýšlet až těsně před akcí. Vydrží-li sníh, vyzkoušíme na některém prudkém svahu naši stoupavost.

Během sobotního dne se budou v horní části louky grilovat prasátka, případně další masné výrobky, abychom netrpěli hlady. K dispozici budou teplé nápoje a další občerstvení.

Ve večerních hodinách sejdeme na Spartaku, kde bude probíhat večerní zábava, tombola, promítání fotografií z cest a další  zábava.

Takže máme po srazu a nezbývá, než jej zhodnotit. Z mého pohledu organizátora se sraz velmi povedl. Ne že by nebylo co zlepšovat, to je vždycky. Ale to důležité, se podařilo.
Lidé se příjemně bavili, prostor pro ježdění byl velkorysý a prasátka výtečná.
Základní sestavu tvořili staří známí, ale našli se i nováčci, pro které to byl sraz první a zdá se, podle reakcí, že ne poslední.
Spokojenost byla i na straně ubytovatelů, takže napřesrok v Hynčicích naviděnou.

GALERIE: galerie.subarufanclub.cz/index.php/Hyncice

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=272