Detail srazu - Cvičný polygon LIBROS

Cvičný polygon LIBROS Ostrava - 13.5.2012 9:00 hod

Prosím zájemce o URYCHLENÉ přihlašování - budu dělat pořadí. Informaci o akci vyvěšuji i na další weby. Takže kdo má vážný zájem, ať se napíše co nejdříve. Podrobnosti v diskusi.

Program akce dle nabídky
Nabídka Kurz bezpečné jízdy pro „SUBARU“
1) Termín konání: 13.5.2012 od 9:00 hod
2) Rozsah: 3 hod. školení bezpečné jízdy 1 hod. teorie na učebně CBJ
3) Počet osob : cca 15 vozidel
4) Běžná cena: 3900,- Kč včetně DPH nabízená cena 3500,- včetně DPH

Cena zahrnuje:
- pronájem školící místností v potřebném rozsahu školení
- služby lektorů pro základní bezpečnostní školení),
- pronájem plochy Centra pro praktický nácvik,
- služby instruktorů při praktickém nácviku.
- certifikát pro každého účastníka školení

Obsah teoretické části v učebně :
50 minut teoretický výklad průběhu výcviku , prevence a zvládání krizových situací v silničním provozu, principy a význam defenzivního (partnerského) způsobu jízdy. Správné používání pneumatik, vyhýbání překážce, vliv adheze na délku brzdné dráhy, brždění na nestejnorodém povrchu, výhody a možnosti inteligentních podvozků vozidel.

Teorie řízení a zásady bezpečné a defenzivní jízdy ,technika jízdy a zvládnutí krizových situací, příčiny dopravních nehod, charakter řízení s ohledem na typ vozidla (odlišné hnací nápravy, automatická převodovka), ergonomie řidiče, druhy pneumatik , zkušeností a schopností řidiče- typologie řidiče, druh a stav vozovky, rovinka, zatáčka , apod. Optimalizace jízdy vozidlem - spotřeba pohonných hmot.

Obsah praktické části : 180 minut
Správné sezení ve vozidle , způsob jízdy, trénink základních charakterů krizového řízení vozidla s cílem získat návyk správných reakcí. Ztížené podmínky při řízení vozidla , praktické zvládnutí intenzivního brzdění, nestejný povrch, průjezd zatáčkou kontrolovaným smykem, způsob jízdy s jednotlivými koncepcemi pohonů vozidel a automatickou převodovkou, aquaplaining, seznámení se se systémy pro zlepšení jízdní stability,výhody a meze účinnosti .

Jízda simulátoru jízdy smykem se speciálně upraveným podvozkem. Kde Vám můžeme připravit zábavn

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=2025