Detail srazu - Subaru před odjezdem na Rally Budapešť - Bamako

Pokud budete mít zájem, tak jsme zorganizovali setkání pro sponzory, kamarády, příznivce a všechny ostatní, kteří budou chtít vidět s čím budeme startovat na Rally Budapešť - Bamako 2010 :-). Více informací o rally najdete na www.subaruteam.cz.

Setkání se uskuteční před plzeňským zastoupením Subaru, společností AUTWEC 13.1.2010 od 15 hod.

Společnosti AUTWEC tak děkujeme nejen za podporu našeho teamu, ale i za prostor pro toto setkání.

Pro ty, kteří nemohou do Plzně, je připraveno setkání o den později, tedy 14.1.2010 od 13 hod. v Praze, v Pekařské ul. u SUBARU ČR.