Detail srazu - Forýskovic čtvrté turbonarozeniny

Tradiční odpočinek od předvánočního shonu, nenáročné poježdění po hezké podhorské a horské krajině zakončené posezením a vzájemným špičkováním.

Sraz bude na parkovišti u zámku Humprecht nedaleko Sobotky v 10,00, pokud se nám tam podaří nějak hezky naskládat, uděláme tam společné foto. Odjezd v 10,30 krátkou projížďkou (cca 25 km) částečně po neudržovaných silnicích přes Lomnici nad Popelkou na rozhlednu Tábor. Výstup na rozhlednu, pokochání krajinou.

Ve 12,30 máme rezervovanou vyhlášenou restauraci - hostinec Na Ploužnici, kde se hezky v klidu najíme a napijeme. Poté se vydáme na projížďku dlouhou cca 60 km, po vedlejších silnicích do Krkonoš, kde vyzkoušíme, jak nám funguje pohod 4x4.

Okolo 16 - 17 hodiny dorazíme do místa ubytování, tedy ranče v obci Bystrá nad Jizerou (50°36'11.956"N, 15°23'35.762"E)

K dispozici budeme mít celý ranch, který se skládá ze 3 objektů a je v něm 29 postelí. Pokud by nás bylo více, tak se děti srovnají po více na jednu postel a je také možné spát na zemi na vlastní karimatce a ve vlastním spacáku - to doladíme těsně před srazem.

Cena vychází na něco málo přes 600,- Kč na osobu (je v tom večeře a snídaně). Platíme za pronájem celého ranče bez ohledu na počet osob, prosím tedy všechny, aby se v případě, že na sraz nebudou moci přijet, neprodlěně odhlásili a poslali mi informaci sms.

Na ranči se nevaří, ale vozí jídlo z nedaleké hospody. Objednám řízky a brambory pro všechny, ďobání k popíjení zařídíme vlastními silami. Pití zajišťuje ranč (Rohozec 11).

V neděli ráno je možné zkusit některé i netradiční aktivity, například lovení krávy, jízdu traktorem a manipulaci s hydraulickou rukou (to by mohlo být zajímavé), klasické vyjížďky na koních atd. Vše dohodneme v sobotu večer přímo s majitelem.

Subaru banzai<img alt="" src="/editor/FCKeditor/editor/i</body></html>

FÓRUM: http://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?p=80982#p80982

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010