Detail srazu - Předvánoční setkání v Jožkolandu

Některým lidem přišlo líto, že se letos nebude konat tradiční sraz Jožkoland a tak jsem se v návaznosti na podněty některých z řad pravidelných účastníků tohoto srazu rozhodl zjistit bližší informace k možnosti spíše neorganizovaného setkání s ubytováním v penzionu Lesovna Žofín.

Předpokládám, že ideální bude setkání s příjezdem v sobotu a odjezdem v neděli. Kdo bude chtít, může si délku pobytu určit dle libosti. Zajel jsem tedy na Žofín a dohodl s panem Šreflem určité podmínky.

Ubytování si bude každý objednávat sám na svoji zodpovědnost dle instrukcí viz níže. Byly nám prominuty jinak standardní podmínky co se týká storna ubytování a tak věřím, že pokud nebude opravdu zbytí, bude případná rezervace zrušená s rozumným odůvodněním. Věřím, že v případě našeho klubu se nic takového nestane a nepokazíme si u majitele reputaci.

Dohodnutá cena ubytování:

400,-Kč/osoba/noc

děti do 6ti let zdarma

možnost ubytování se psem (poplatek za zvíře si upřesnit při objednání ubytování)

Stravování:

Snídaně formou bufetu 120,-Kč/os

Další stravování dle jídelního lístku a denního menu. Nechtěl jsem dojednávat nějakou specialitu vzhledem k typu srazu, ale pan Šrefl mi sám nabídl, že není problém připravit na večer něco mimo standardní nabídku jídel, jako byl třeba pečený krocan apod.

PLATIT LZE POUZE V HOTOVOSTI!

Rezervace ubytování a služeb:

Na Žofíně je celkem velký problém se signálem sítě pro mobilní telefony. Dovolat se lidem přímo na penzionu je tedy velmi obtížné. Majitel tedy preferuje komunikaci přes email a pomocí emailu si tedy prosím rezervujte ubytování společně s případnými dalšími službami, jak vám vyhovuje. Při objednávce ubytování uveďte, že jste účastníky srazu subaristů, aby měl majitel přehled a taktéž aby vám byly zohledněny dohodnuté podmínky. Klidně se odkažte i na mne jmenovitě.

Kontaktní údaje:

email: penzion@lesovnazofin.cz

Tel. 1: 724 950 830

Tel. 2: 724 950 829

Tel. 3: 602 474 257 (v případě nedostupnosti prvních dvou čísel)

GPS souřadnice Lesovny Žofín:

48°40'29.518"N, 14°41'37.360"E

Saburafu

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=2520

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010