Detail srazu - Slezské zatáčky

Sraz začíná v sobotu 22/06/2013 v 0930 u Intersparu ve Frýdku-Místku

Díky srazu na Kohutce jsme přisli na to, že by nebylo špatné udělat projížďku po Asii - prozkoumali jsme okresky v okolí Frýdku-Místku a připravili pro Vás zajímavou trasu...

Přidejte se k nám na letní projížďku po těchto cestách (místy i necestách :) ) v okolí Frýdku-Místku. Je to cca 100 Km dlouhý okruh po okresních cestách. Pojedeme například kolem Hukvaldského hradu, Žermanické přehrady, Palkovických hůrkách a po malebných cestách v okolí Krásné.

Vzhledem k tomu, že se jedná o naší prvotinu, tak bude akce hlavně o ježdění s případnými improvizovanými zastávkami.

Sraz bude v 9:30 u Intersparu ve Frýdku. Potom pojedeme přes Skalici, Raškovice a Krásnou do Frýdlantu n.O. Krásná široká cesta. Z F.n.O. Pojedeme přes Lhotku do Hukvald, které objedeme. Dále pojedeme zpátky na Palkovice, kde si vyjedeme na hotel Barborka a poté přes Staříč na Žermanice, poté po pěkných cestách zpět do FM.

Trasa má cca 100 Km a se zastávkami zabere asi 3 hodiny. Na závěr bycho rádi zasytili hladové žalůdky a prodiskutovali nejen auta a dojmy z cesty.

Mapa trasy: http://goo.gl/maps/vOM54

FÓRUM: subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=2954