Detail srazu - Asijské Grilování

Vážení přátelé a přítelkyně, milé děti.

Dovoluji si Vás všechny pozvat na prázdninové setkání, které se bude konat v AutoCampu Vítkov Podhradí v termínu 12. až. 14.7.2013. Pokud někomu nevyhovuje stan, je možno si v kempu individuálně zajistit chatku za velmi rozumné ceny.

Program bude volný dle vůle účastníků. Sportovní využití, procházky do okolí, sběr hub, koupání, večerní grilování, posezení s kytarou u ohně.

Místo konání:

http://www.autocamp-podhradi.cz

Rezervace pobytu: 

Jaroslava Kulhánková  +420 603550873

===================================================

 VYHODNOCENÍ AKCE

===================================================

Celkem se zúčastnilo 8 aut značky Subaru + 2 jiné značky auta. V sobotu v podvečerní hodinu dorazil RADSON (2 auta) s početnou skupinou (tuším asi 7 osůbek). Přivezli i kytary a tak bylo veselo. Bylo to moc milé posezení u ohně. Naše vystoupení přerušil deštík a tak jsme postavili kulturní místnost (stan) kde se nás vešlo ve finále 21 lidí i s židličkami. V neděli jsme ještě chvíli poseděli, vypili kafe a před obědem vyrazili k domovu.

 

FÓRUM: www.subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=2955

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010