Detail srazu - Sosnová s Martinem Semerádem

Jak jsem již avizoval na posledním srazu, je tu možnost 4 hodin ježdění na okruhu v Sosnové s Martinem Semerádem (náhradník Jan Charouz - F1).

Kapacita naplněna!

Kapcita je 10 vozů a naplníme-li ji z vlastních zdrojů (registrace do pátku 20.9), bude celá akce jen pro nás a za cenu 2.000 Kč za auto. Splatné na účet SFC (FIO): 2800331712/2010

V případě většího zájmu je rezerva 2 vozy (výlučný pronájem je 20.000 (+DPH) za akci).

Toto je oficielní popis akce:

Praktická lekce Sport Practice je nadstavbou na základní kurz sportovní jízdy (Sport Driving), ale jeho absolvování není podmínkou.

Lekce je zaměřena především na praxi s vlastním vozem. Čím víc času strávíte na dráze, tím lépe poznáte jeho chování a s každým nabitým kilometrem se stáváte lepším řidičem.

Všem účastníkům budou k dispozici automobiloví závodníci, kteří si budou postupně sedat do jednotlivých aut, a z pozice buď řidiče, nebo spolujezdce (dle vůle účastníka), adekvátně poradí s technikou efektivní popř. efektní sportovní jízdy.

Lekce je určena řidičům, kteří si chtějí vyzkoušet svůj vůz v bezpečném prostředí, posunot své řidičské schopnosti a naučit se pokročilé zásady sportovního řízení.

V oblasti řízení automobilu je nejdůležitější praxe a na tu je Sport Practice zaměřena - celé čtyři hodiny ježdění na okruhu!

Harmonogram (8:00 - 12:00)

http://www.autohit.cz/novinky/auto/chcete-se-stat-lepsim-ridicem

FÓRUM: http://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=3163

Spřátelené weby

ÚAMK-SubaruFanClub.cz o.s. je občanským sdružením majitelů a příznivců vozů značky Subaru ke vzájemné spolupráci, technickému poradenství a dalším činnostem zmíněným ve stanovách sdružení.

IČ: 75136678

Transparentní účet klubu 2800331712/2010