Detail srazu - Kolem okolo komína

Ahoj, jsem mezi Vámi nový a tak bych rád poznal pár lidí ze svého okolí, tak mi napadlo udělat si takový malý výlet, kdo by se rád přidal? Sraz by byl ve 12:30 před KFC u OC Olympia Plzeň na Černicích (49.698633,13.426864), ve 13 hodin bychom se vdali poklidným až svižným tempem dle vlastního uvážení směrem na spálené poříčí takovou hezkou klikatou cestou, dojeli bychom až na letiště do Lnářů, kde je možnost využít opravdu dlouhou betonovou plochu,, případně travnatou hned vedle a pak bychom se vrátili zpět přes Rožmitál Hořehledy. Cca 100 km hezkých zatáček zpříjemněných letištěm na půlce vyjížďky :) Kdo se přidá? Když tak tel. na mě je 773 444 452 --------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak bohužel protože jste neaktivci neaktivní a nikdo se nepřihlásil, tak musím zítřejší sraz zrušit, asi se tedy pojedu projet sám, ale nevím v kolik...